Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland nõustas Baltic Classifieds Group’i müüki Apaxile

  • Estonia
  • General

10-05-2019

UP Invest OÜ-le kuuluv Media Investments & Holding OÜ ja fondid, mida nõustab Apax Partners, sõlmisid 9. mail 2019 lepingu Baltimaade juhtiva veebipõhise kuulutuste platvormi Baltic Classifieds Group’i omandamiseks. Tehing plaanitakse lõpule viia 2019. aasta juuliks.

Baltic Classifieds Group haldab Balti riikide juhtivaid kuulutuste platvorme hõlmavat kuulutusteäri portfelli, mis on keskendunud viiele võtmesegmendile: sõidukid, kinnisvara, töö, tarbekaubad ja e-kaubandus. Eestis tuntumatest portaalidest kuulub ettevõttele KV.ee, City24.ee, Osta.ee ja Soov.ee. Leedus, oma suurimal turul, tegutseb firma läbi Diginet LTU.

Apax Partners on juhtiv ülemaailmne erakapitaliinvesteeringute ettevõte, mis on enam kui 40-aastase ajaloo vältel loonud ning juhtinud fonde koguväärtusega ligikaudu 50 miljardit dollarit. Apaxi fondid investeerivad ettevõtetesse firmadesse, mis tegutsevad ülemaailmselt neljas sektoris: tehnoloogia ja side, teenused, tervishoid ja tarbekaubad.

Eversheds Sutherland Ots&Co nõustamismeeskonnas olid juhtivpartner Maivi Ots, partner Risto Rüütel, õigusnõunik Marten Amjärv ning juristid Erika Tuvike ja Maarja Junti

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back