Global menu

Our global pages

Close

Advokaadibüroo Eversheds Ots & Co konkurentsi- ja Euroopa Liidu õiguse valdkonna juhiks sai Risto Rüütel

 • Estonia

  09-04-2015

  Vandeadvokaat Risto Rüütel on pikaajalise kogemusega konkurentsiõiguse spetsialist ja omab kogemusi kõikides konkurentsiõiguse valdkondades nii nõustamise kui vaidluste osas. Konkurentsiõigusele spetsialiseerumist alustas Risto juba enne Eesti liitumist Euroopa Liiduga.

  Oma senise karjääri jooksul on Risto edukalt esindanud ja kaitsnud suurt hulka kliente kümnetes Konkurentsiameti ja/või prokuratuuri poolt läbiviidud rikkumismenetlustes. Menetlused on puudutanud nii ettevõtjate ühe- kui mitmepoolseid konkurentsi kahjustada võivaid tegevusi paljudes majandussektorites, sh raudtee-, energia-, veeteenuste-, postiside-, telekommunikatsiooni-, kinnisvara-, ehituse-, ravimimüügi-, kaubanduse-, hasartmängude-, transpordi- ja finantsteenuste valdkondades.

  Riigiabi valdkonnas on Risto nõustanud ja aidanud kliente nii riigiabi saajate kui riigiabi andja poolel, sh mitmel korral Euroopa Komisjonis.

  Risto on konkurentsiõigusega seonduvalt osalenud kümnete tehingute nõustamises, sh frantsiisi- ja turustusvõrkude ülesehitamine, koondumise loa taotlemise menetlused nii Eestis kui mujal EL-is.

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.