Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland võitis Baltikumi parima advokaadibüroo tiitli

  • Estonia
  • General

10-04-2017

Reedel, 7. aprill Londonis toimunud üle-Euroopalisel Chambers’i auhinnagalal selgusid Euroopa parimad advokaadibürood. Kategoorias „Baltikumi aasta advokaadibüroo“ võitis Eversheds Sutherland.

Chambers and Partners auhind on üks vähestest, mis on advokaadibüroodele tõeliselt suureks tunnustuseks. Baltikumi aasta advokaadibüroo tiitli saamisel oli konkurents tugev ning esmakordselt läks võit büroole, kelle tegevusulatus on globaalne. Eversheds Sutherland on olnud usaldusväärve partner ettevõtetele, kes mõtlevad suurelt ning kelle innovaatilisus paistab silma üle maailma.

Eesti ettevõtete vastu tunnevad aina sagedamini huvi tuntud ja suured rahvusvahelised hiiglased, näiteks omandas Eesti innovaatilise ettevõtte VitalFields-i hiljuti USA konglomeraat The Climate Corporation, Lingvist kaasas kapitali Jaapani suurettevõttelt Rakuten - oleme teinud väga palju rahvusvahelist tööd ning see on ka ilmselt meid teistest nominentidest eristanud.

 

Chambers and Partners on rahvusvaheline kõrgelt hinnatud väljaanne, mis reastab advokaadibüroosid üle maailma, olles usaldusväärne allikas ettevõtetele õigusabi partneri valimisel. Chambers and Partners uuringumeeskond tugineb advokaadibüroodele hinnangu andmisel klientide tagasisidele, märkimisväärsetele nõustatud projektidele kõigis õigusvaldkondades, kasvustrateegiale ning panusele õigusvaldkonna arendamisel.

http://www.chambersandpartners.com/chambers-europe-awards-2017

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back