Global menu

Our global pages

Close

Veebiseminar 29. aprillil: The future of blockchain, crypto-assets and currencies and smart contracts.

 • Estonia

  20-04-2021

  Risto Rüütel, Eversheds Sutherland Ots & Co partner soovitab seminaril osaleda kõigil, kes soovivad suurendada teadmisi virtuaalvääringutest ja plokiahela tehnoloogiast laiemalt ning saada uusi teadmisi selles uudses ja keerukas ärivaldkonnas. “Virtuaalvääringute valdkond on pidevas arenemises, sh Eestis, kuid oma tegeliku potentsiaalini ei ole ta veel kaugeltki jõudnud ei meil ega mujal. Täna on virtuaalvääringute suurimateks probleemideks formaalsete ja keeruliste rahapesunõuete täitmine erinevates riikides ja regulaatorite kasvav umbusk valdkonna suhtes, aga ka see, et inimesed tegelikult ei saa ise sellest valdkonnast kuigi hästi aru ja seetõttu väldivad seda. Keerulised siseriiklikud reeglid ja reeglite erinevus riigiti, samuti puudulike teadmiste tekitatud ettevaatlikkus ei pruugi aga alati olla sugugi õigustatud,” lisas Risto Rüütel.

  Täpsem info ja registreerumine:

  https://www.linkedin.com/posts/eversheds-sutherland-estonia_registreeru-veebiseminarile-risto-r%C3%BC%C3%BCtel-activity-6789925672157491200-ye_G

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back