Global menu

Our global pages

Close

Māris Vainovskis piedalīsies CEE Gada darījuma balvas žūrijas komisijā

Māris Vainovskis piedalīsies CEE Gada darījuma balvas žūrijas komisijā
 • Latvia

  14-01-2022

  Eversheds Sutherland Bitāns vecākais partneris Māris Vainovskis ir uzaicināts pievienoties elitārās 2021. gada CEE Gada darījuma balvas žūrijas komisijai. CEE Gada darījuma balva ir prestižākākā tieslietu ekspertu atlases balva juridiskajā nozarē Centrālajā un Austrumeiropā.

  CEE Gada darījuma balva tiek piešķirta kopš 2017. gada. Balvu piešķir vadošais juridiskās nozares izdevums Centrālajā un Austrumeiropā CEE Legal Matters, lai atzinīgi novērtētu ievērojamākos darījumus reģionā, kā arī advokātu birojus un ekspertus, kuri strādājuši pie šiem darījumiem. Izdevums CEE Legal Matters uzaicināja Māri Vainovski pievienoties žūrijai, pamatojoties uz viņa reputāciju, kompetenci un zināšanām, kā arī apņemšanos attīstīt Latvijas juridisko un komerciālo tirgu.

  Māris Vainovskis ir zvērinātu advokātu biroja Eversheds Sutherland Bitāns Korporatīvo un komerctiesību prakses grupas un Banku un finanšu tiesību prakses grupas vadītājs. Viņam ir vairāk nekā 20 gadu aktīvas prakses pieredze komercsabiedrību korporatīvās pārvaldības un darbības atbilstības nodrošināšanas jautājumu risināšanā. Māris ir bijis iesaistīts vairāk nekā 300 lielākajos un sarežģītākajos uzņēmumu iegādes, restrukturizācijas un reorganizācijas darījumos valstī. Klienti Māri īpaši novērtē par viņa plašajām zināšanām kapitāla tirgus un finanšu tiesību lietās.

  CEE Gada darījuma balvu finālisti tiks noskaidroti žurnāla CEE Legal Matters 2022. gada marta numurā, un balvu ieguvēji tiks paziņoti ikgadējā CEE Gada darījuma balvas pasniegšanas ceremonijā, kas notiks Londonā 2022. gada 5. aprīlī. Vairāk par CEE Gada balvu un ceremoniju uzziniet vietnē doty.ceelegalmatters.com.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back