Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Bitāns pievienojas Finanšu nozares asociācijai

 • Latvia

  08-03-2019

  Mēs esam priecīgi paziņot par ZAB Eversheds Sutherland Bitāns pievienošanos Finanšu nozares asociācijai Asociētā biedra statusā. Finanšu nozares asociācija ir sabiedriskā organizācija, kas pārstāv Latvijas finanšu nozari nacionālajā un starptautiskajā līmenī. Tā apvieno ne vien Latvijā reģistrētās bankas un ārzemju banku filiāles, bet arī finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumus, jau pieredzējušus tehnoloģiju uzņēmumus un saistīto nozaru uzņēmumus.

  Māris Vainovskis, ZAB Eversheds Sutherland Bitāns vecākais partneris: “Mūsu komanda ir pagodināta pievienoties Finanšu nozares asociācijai, kas apvieno vadošos finanšu nozares uzņēmumus Latvijā. Mūsu juristi jau ilggadēji ir aktīvi darbojušies uzņēmējdarbības un investīciju vides uzlabošanā, pakāpeniski, bet nenoliedzami sasniedzot pozitīvus rezultātus. Finanšu sektors un tā starptautiskās reputācijas stiprināšana ir viena no nozares un valsts tūlītējām prioritātēm. Mēs esam gatavi aktīvi darboties un veltīt savas zināšanas un enerģiju, lai palīdzētu Asociācijas darbā - sniedzot ekspertīzi darba grupās, kā arī piedaloties pozīciju formulēšanā un aizstāvēšanā, lai panāktu Asociācijas un tās biedru kopīgo mērķu sasniegšanu.”

  Sanda Liepiņa, Finanšu nozares asociācijas vadītāja: “Finanšu nozares asociācija redz Latviju starp vadošajām ES valstīm, veidojot atvērtu finanšu nozares vidi. Būtiski veidot sadarbības platformu starp visām iesaistītajām pusēm, rosinot diskusiju un piedāvājot vispusīgi apsvērtus risinājumus par aktuālajiem nozares un visas tautsaimniecības jautājumiem. Esam gandarīti par Asociācijas paplašināšanos un jaunuzņemto asociēto biedru, kas pauž gatavību kopā strādāt un sniegt pienesumu nozares attīstībā. Asociācija kļūst par plašu finanšu, tehnoloģiju un saistīto nozaru sadarbības platformu un interešu pārstāvniecību Latvijā, Baltijā un Eiropā. Mūsu dienas kārtībā arvien biežāk parādās jautājumi, kuru risināšanā nepieciešama plaša sadarbība, līdz ar to ciešs un strukturēts kopdarbs ar ZAB Eversheds Sutherland Bitāns komandu ļaus veidot kvalitatīvu diskusiju un palīdzēs ātrāk pieņemt tautsaimniecībai un finanšu sektora attīstībai svarīgos jautājumus.”

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.