Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Baltijas komanda saņem Chambers Europe Award 2018. gada balvu klientu apkalpošanā

 • Latvia

  07-05-2018

  Eversheds Sutherland Baltijas firmas ir ieguvušas balvu kā 2018. gada Baltijas mēroga advokātu birojs klientu apkalpošanā prestižajā starptautiskās direktorijas Chambers Europe Awards apbalvošanas ceremonijā, kas notika Madridē 20. aprīlī.  

  Mūsu Baltijas juristu komanda ir pagodināta, saņemot šo apbalvojumu no Chambers and Partners komandas kā profesionālas godkāres un klientu atzinības apliecinājumu.

  Eversheds Sutherland Baltijas komandas saņem Chambers atzinību jau otro gadu pēc kārtas: 2017. gadā mūsu firma saņēma apbalvojumu kā Baltijas mēroga advokātu birojs.

  Igaunijas biroja vadošais partneris Maivi Ots: “Šis apbalvojums mums ir visnozīmīgākais, jo tas parāda, ka mūsu Baltijas komandas, kas strādājušas kopā nu jau vairāk nekā 15 gadus, ir patiesi vērtīgi partneri mūsu klientiem.”

  Mūsu Latvijas biroja vadošais partneris Agris Bitāns atzīst, ka nozare strauji mainās, un firmai katru dienu jāmeklē labāki pakalpojumu sniegšanas veidi. “Atslēga uz jaunām darba formām un turēšanos līdzi augošajām biznesa vajadzībām ir Komanda. Komanda, kas var nodrošināt atšķirīgo saviem klientiem un sniegt tādu juridisko palīdzību, kas ir ne tikai juridiska konsultācija, bet klientam izdevīgs, integrēts biznesa risinājums! Šis apbalvojums ir atzinība par mūsu pilnīgo uzticību saviem klientiem. Mēs pateicamies mūsu komandām un klientiem par šo atzinību!”.

  Mūsu Lietuvas biroja vadošais partneris Jonas Saladzius uzsver, ka "Izcilas attiecības ar klientiem ir mūsu uzņēmuma kultūras kodols. To pamatā ir lietišķi orientēti darbinieki, teicama klientu apkalpošana un procesu izcilība. Mēs ticam, ka pilnībā apmierināti klienti drīzāk var kļūt par lojāliem klientiem un radīt lielāku klientu vērtību mūža garumā. Chambers Europe Award apbalvojums ir atzinība par mūsu panākumiem dziļu un ilgstošu attiecību veidošanā ar mūsu klientiem Baltijas valstīs."  

  Chambers and Partners ir vadošā tiesību direktorija, kurā norādīti un novērtēti izcilākie advokātu biroji un advokāti vairāk nekā 180 jurisdikcijās visā pasaulē. Chambers Europe Awards apbalvojumi godā labākos valsts un starptautiska mēroga advokātu birojus visā Eiropā, novērtējot stratēģisko izaugsmi, izcilību klientu apkalpošanā un nozīmīgus judikatūras momentus. Vērtēšana ir balstīta uz padziļinātu tirgus izpēti un klientu atsauksmēm.

  Papildu informāciju skatīt šeit.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back