Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Bitāns konsultē Scorpio Services Holding Limited

 • Latvia

  29-09-2016

  Eversheds Bitāns konsultē Scorpio Services Holding Limited par 60% daļu iegūšanu SIA Astor Shipmanagement, kas ir Latvijas uzņēmums, kas nodrošina personāla pakalpojumus kuģniecības nozarē visa pasaulē.

  Scorpio Services Holding Limited ir ASV bāzēts uzņēmums, kas  sniedz grāmatvedības, juridiskā atbilstības, finanšu un informācijas tehnoloģijas administratīvos pakalpojumus.

  Uzņēmuma filiāles sniedz arī tehnisko un komerckuģu pārvaldības pakalpojumus.

  Eversheds Bitāns komanda konsultēja Scorpio Services Holding Limited uzņēmumu pārrunu un darījuma visā tā izpildes procesā - divu gadu darījuma periodā.

  Komandu vadīja vecākais partneris Māris Vainovskis, asistējot konsultantam Mikum Freimanim un juristei Elīnai Vildei.

  Mikus Freimanis komentē: “Mēs esam patiesi iepriecināti, ka ir izdevies veiksmīgi noslēgt darījumu. Kompānijas izrādītā uzticība ilgstošu sarunu procesā, kā arī darījuma veiksmīga rezultāta nodrošināšana bija pagodinājums un vienlaicīgi arī izaicinājums. Tā bija lieliska iespēja strādāt kopā ar ļoti pieredzējušu un zinošu Scorpio komandu Latvijas personāla atlases kompānijas vairuma akciju iegādē. Mēs vēlam veiksmi jaunajiem akcionāriem un uzņēmumam viņu mērķu sasniegšanā!

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.