Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Bitāns veiksmīgi pārstāv tiesā vienu no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem par nepamatotu 1,4 miljonu EUR naudas piedziņu

 • Latvia

  15-09-2017

  Eversheds Sutherland Bitāns pārstāvēja vienu no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem tiesas procesā, kurā iepriekšējais klienta sadarbības partneris, kļūstot maksātnespējīgs, cēla prasību par it kā vēsturiski sniegtajiem juridiskajiem pakalpojumiem par kopējo summu aptuveni 1,4 miljoni EUR apmērā.

  Mēs sniedzām savu juridisko palīdzību klientam, pārstāvot klientu divās tiesu instancēs, ne tikai gatavojot visus nepieciešamos procesuālos dokumentus un stratēģiju, bet arī padziļināti izpētot un analizējot vēsturisko sadarbības ietvaru.

  Eversheds Sutherland Bitāns veiksmīgi pierādīja, ka jebkādas līgumiskās attiecības starp klientu un maksātnespējas procesā esošo sadarbības partneri ir bijušas izbeigtas, tā rezultātā maksātnespējīgā sadarbības partnera celtā prasība ir bijusi nepierādīta un nepamatota, ko arī konstatēja tiesa divās instancēs.

  Eversheds Sutherland Bitāns komandu šajā projektā vadīja zvērināts advokāts Raimonds Groza, kuram atbalstu sniedza zvērināta advokāta palīdze Krista Bērziņa.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back