Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Bitāns paplašina vadības komandu

 • Latvia

  07-08-2018  Zvērinātu advokātu birojam divi jauni partneri – Elīna Muciņa un Raimonds Groza.

  Elīna Muciņa ir zvērināta advokāte ar vairāk kā desmit gadu pieredzi šajā advokātu birojā. Elīnas galvenās specializācijas jomas ir datu aizsardzība, darba tiesības un uzņēmumu atbilstības risinājumi. Nesenajā periodā Elīna ir nodrošinājusi Datu Regulas ieviešanasprojektu vadību, kā arī nodarbojusies atbilstības produkta izveidošanā uzņēmumiem. Elīna regulāri dalās savās zināšanās dažādos biznesa pasākumos un konferencēs.

  Raimonda Grozas galvenā specializācija ir uzņēmumu aktīvu restrukturizācija un maksātnespēja. Raimonds veiksmīgi apvieno gan sertificēta maksātnespējas administratora, gan zvērināta advokāta statusu, tādējādi nodrošinot pilna cikla un plaša spektra konsultācijas aktīvu strukturēšanā šajā jomā. Raimonds ir ieguvis atpazīstamību arī kā spēcīgs tiesvedību advokāts.

  Ilze Kramiņa, partnere, komentē:

  “Mēs esam priecīgi par Elīnas un Raimonda pievienošanos partnerībai. Mēs plecu pie pleca strādājam jau daudzus gadus –  ļoti augstu vērtējam viņu profesionalitāti un ieguldījumu. Viņi ir lielisks papildinājums vadības komandai laikā, kad juridiskais tirgus kļūst aizvien prasīgāks ne tikai pret juridisko pakalpojumu kvalitāti, bet arī pret advokātu biroju vadības stratēģiju!”

   

  Birojā ir arī papildinājums prakšu vadības komandā.

  Vecākā juriste Zanda Zaļuma pievienojas partnerei Ilzei Kramiņai Nekustamā īpašuma un būvniecības prakses vadībā. Ar gandrīz desmit gadu pieredzi šajā nozarē Zanda ir eksperte jautājumos, kas saistīti ar nekustamā īpašuma attīstīšanu, darījumiem un būvniecību, un ir pierādījusi sevi kā būtisku un augsti novērtētu sadarbības partneri mūsu klientiem.

  Mikus Freimanis savukārt pievienojas vecākajam partnerim Mārim Vainovskim Banku un finanšu tiesību prakses grupas vadībā. Mikus ir ieguvis vairāku gadu nozīmīgu pieredzi sarežģītu banku un finanšu darījumu apkalpošanā un īpaši specializējas vērtspapīru tirgus regulējumā. Kā biroja kapitāla tirgus komandas vadītājs viņš ir Nasdaq Riga fondu biržas un citu finanšu tirgus dalībnieku atzīts eksperts.

  Eversheds Sutherland Bitāns Latvijas vadības komandā tagad ir astoņi partneri.  

  Eversheds Sutherland Bitāns ir vienīgais pilna servisa advokātu birojs Latvijā, kas var nodrošināt juridisko palīdzību caur vienu kontaktpersonu no 66 birojiem pasaulē, ieskaitot 6 birojus ASV.

   

  Plašākai informācijai lūdzu sazināties ar Sandu Lapinsku, mārketinga vadītāju sanda.lapinska@eversheds-sutherland.lv

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back