Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Bitāns saņem augstāko novērtējumu tiesvedību un nekustamā īpašuma prakses jomās

 • Latvia

  18-04-2019

   

  Publicēti starptautiskā juridiskā direktorija Legal 500 EMEA jaunākie dati, kuros Eversheds Sutherland Bitāns atkārtoti ierindots starp labākajiem advokātu birojiem Latvijā, saņemot pašu augstāko novērtējumu (Tier 1) tiesvedību un nekustamā īpašuma un būvniecības prakses jomās.

  Augstu novērtējumu un vadošu pozīciju starp birojiem Latvijā saglabājam arī banku, finanšu un kapitāla tirgus, korporatīvo un komerctiesību, ES un konkurences tiesību, darba tiesību, intelektuālā īpašuma, IT un telekomunikāciju, kuģniecības un transporta un nodokļu prakses jomās.

  Starp labākajiem savas jomas speciālistiem Latvijā nosaukti Agris Bitāns, Māris Vainovskis, Ilze Kramiņa un Māris Logins.

  Legal 500 analizē un salīdzina advokātu birojus vairāk kā 150 jurisdikcijās un tiek izdots jau 32 gadus. Šis pētījums tiek balstīts uz klientu atsauksmēm, advokātu biroju sniegto informāciju un intervijām.

  Papildus informācija skatāma šeit.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back