Global menu

Our global pages

Close

Forums: Finanšu tehnoloģiju globalizācija un pakalpojumu digitālā transformācija

 • Latvia

  17-09-2018

  Jau otro gadu Rīgā notiek finanšu forums, kurā satiekas finanšu nozares progresīvākie spēlētāji, nozares organizācijas, starptautiskie eksperti un valsts institūcijas. Dalībnieki diskutē par inovācijām un attīstību finanšu nozarē, finanšu tehnoloģijās, pakalpojumos un regulējumā kā Latvijā tā starptautiskajā arēnā.

  Šogad foruma ietvaros plānots apskatīt finanšu nozares attīstību, uzmanību pievēršot pārmaiņām finanšu pakalpojumos un to globalizācijai, kas notiek lielā mērā pateicoties tehnoloģijām, kompāniju uzņēmībai, kā arī valsts pārvaldes pārdomātai nozares politikai.

  Forumā piedalīsies arī Eversheds Sutherland Bitāns Vecākais partneris Māris Vainovskis, stāstot par svarīgāko no juridiskā aspekta: FINTECH ATBILSTĪBA – NORMATĪVAIS REGULĒJUMS, BALANSA MEKLĒJUMI UN SASNIEGŠANA.

   

  Laiks: 2018. gada 20. septembris

  Vieta:  RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O6, Durbes iela 4

  Pasākuma moderators: Mārtiņš Daugulis

  Pasākuma valoda: latviešu un angļu (tiks nodrošināta sinhronā tulkošana)

  Mērķauditorija: Finanšu nozares pārstāvji un politikas veidotāji, eksperti, uzņēmumu īpašnieki un vadītāji, privāto un valsts kapitāla sabiedrību pārvaldītāji, konsultanti, juristi un investori.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back