Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Bitāns kļūst par INSOL Europe biedru

 • Latvia

  25-08-2021

  Eversheds Sutherland Bitāns ir kļuvis par INSOL Europe biedru, pateicoties mūsu biroja vecākajam juristam un zvērinātam advokātam Aigaram Gozītim, kurš ir arī sertificēts maksātnespējas procesa administrators un vada Aktīvu pārvaldes, restrukturizācijas un maksātnespējas praksi mūsu birojā. INSOL Europe ir Eiropas profesionāļu asociācija, kas specializējas maksātnespējas, bankrota un biznesa atjaunošanas un atgūšanas jomā, apvienojot šīs jomas ekspertus jau kopš 1981. gada.

  INSOL International ir globāla federācija, kas apvieno nacionālās grāmatvežu un juristu asociācijas, kuru specializācija ir apgrozījums un maksātnespēja. Pašlaik INSOL International biedri ir vairāk nekā 44 biedru asociācijas, kurās piedalās vairāk nekā 10 500 profesionāļu. Personas, kas nav biedru asociācijas biedri, pievienojas kā individuālie biedri.

  Aigars Gozītis ir guvis ievērojamu juridiskā darba pieredzi darbojoties vairākos nozīmīgos maksātnespējas un restrukturizācijas procesos, kā piemēram, AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA tiesiskās aizsardzības procesā, kas ir bijis viens no veiksmīgākajiem TAP procesiem Latvijas vēsturē, kura laikā uzņēmums atveseļojās un turpināja darbu kā svarīgs eksportētājs un darba devējs Latvijā.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back