Global menu

Our global pages

Close

Konference “Kā attīstīsies nekustamā īpašuma tirgus Latvijā?”

 • Latvia

  19-03-2018

   

  2018.gada 23.martā norisināsies ikgadējā konference par Latvijas nekustamo īpašumu tirgus problēmām, attīstību un perspektīvām – “Kā attīstīsies nekustamā īpašuma tirgus Latvijā?

  Nekustamā īpašuma tirgus attīstība ir atkarīgi no visām iesaistītajām pusēm – kā no politikas veidotājiem un normatīvo aktu piemērotājiem, tā no tirgus dalībniekiem. No vienas puses, politikas veidotājiem jāparedz saprotams un tirgus dalībniekiem lietderīgs regulējums, taču, no otras puses, tirgus dalībniekiem jāspēj savlaicīgi pielāgoties dažādiem izaicinājumiem.

  Vienlaikus šiem procesiem nav jābūt nošķirtiem. Tieši pretēji - tirgus dalībniekiem un politikas veidotājiem ir jāspēj vienoties par kopēju mērķi un līdzekļiem, ar kādiem mērķis ir sasniedzams.

  Tieši šādu kompromisu rezultātā tapis jaunais Rīgas teritorijas plānojuma pirmais projekts.

  Par jaunā Rīgas teritorijas plānojuma un apbūves noteikumu pirmās redakcijas svarīgākajiem aspektiem šā gada konferencē partnere Ilze Kramiņa uzstāsies ar tēmu “Quo vadis jaunā Rīga? Ko sola jaunais plāns?”, apskatot sagaidāmos izaicinājumus nekustamā īpašuma īpašniekiem un attīstītājiem.

  Konferences programma pieejama šeit.


  Vieta: RADISSON BLU HOTEL LATVIJA, Elizabetes iela 55, Rīga

  Laiks: 2018. gada 23.marts


  Reģistrācija konferencei šeit.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back