Global menu

Our global pages

Close

Konference “Nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2018”

 • Latvia

  20-03-2018

  2018.gada 23.martā norisināsies XXI starptautiskā konference par Latvijas nekustamo īpašumu tirgus problēmām, attīstību un perspektīvām – “Nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2018

  Nekustamā īpašuma tirgu 2018. un 2019.gadā Baltijā sagaida dažādas izmaiņas, no kurām ietekmīgākās ir saistītas ar jaunā Rīgas teritorijas plānojuma un apbūves noteikumu izstrādi un dažādām citām izmaiņām normatīvajos aktos. Kam investoram, pasūtītājam, attīstītājam un citiem tirgus dalībniekiem būtu jāpievērš uzmanība?

  Šā gada konferencē vecākā juriste Zanda Zaļuma uzstāsies ar tēmu “5 ieteikumi ieguldījumiem nekustamajā īpašumā Rīgā 2018.gadā”, kurā dalīsies ar pieredzi par ieguldījumu tendencēm Baltijā, pasūtītāju atbildības aspektiem, aktuālajiem grozījumiem normatīvajos aktos 2018.gadā un par jaunā Rīgas teritorijas plānojuma aktualitātēm.

  Konferences programma pieejama šeit.


  Vieta: Rīgas dome, 5.stāvs, 508.auditorija, Rātslaukums 1, Rīga


  Laiks: 2018. gada 23.marts


  Reģistrācija konferencei šeit.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.