Global menu

Our global pages

Close

Mācību gads noslēdzies arī šī gada Eversheds Sutherland Bitāns Meistarklases studentiem

 • Latvia

  15-06-2018

   

  Lai iepazītu un attīstītu jaunos talantus,  zvērinātu advokātu birojs Eversheds Sutherland Bitāns katru rudeni organizē jurisprudences studentiem meistarklasi, kurā studentiem ir iespēja tuvāk uzzināt par to, kā darbojas mūsdienu komerctiesību advokātu birojs. Laikā no oktobra līdz maijam jau piekto gadu pēc kārtas dalībnieku zināšanas papildināt ļāva biroja vadošie advokāti. Labākais students iegūst iespēju piedalīties Eversheds Sutherland jauno juristu vasaras skolas programmā Lielbritānijā, un šogad šo balvu par centīgu darbu ieguvusi Stella Kaprāne. Savukārt Liene Lelde Rieba, Lāsma Rancāne un Kristīne Treigūte ieguva iespēju iziet praksi Eversheds Sutherland Bitāns birojā.

  Meistarklase norisinās kopš 2013. gada, un šajos trīs gados programmu absolvējuši 75 jaunie speciālisti. Katru gadu tiek uzņemti ne vairāk kā 25 studenti.

  Kā atzina biroja vadošais partneris, LU pasniedzējs Agris Bitāns, izlaiduma gaitā, pilnvērtīgās sarunās konstatējām, ka ieguvēji ir visi - studentiem pieredze un zināšanas, bet mums svaiga enerģija un jauni, dedzīgi, zināt griboši praktikanti.

  Bez mūsdienu juridisko biroju darbības jaunākajām tendencēm, nodarbībās tiek apskatītas praksē nozīmīgākās ar komercdarbību saistītās tiesību jomas – banku un finanšu tiesības, intelektuālais īpašums, tiesvedības, darba tiesības un personas datu aizsardzība, administratīvās tiesības un publiskie iepirkumi u.c. Studentiem tiek dota iespēja patstāvīgi analizēt uzdevumus, kā arī kopā ar biroja advokātiem vērtēt situācijas no praktiskās biroja darba pieredzes, piemērojot inovatīvus risinājumus.

  Pieteikšanās uz nākamo 2018./2019.gada Eversheds Sutherland Bitāns meistarklasi būs atvērta šī gada septembrī.

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.