Global menu

Our global pages

Close

Mūsu komanda novērtēta Chambers & Partners jaunākajā publikācijā

 • Latvia

  18-03-2021

  Starptautiskais juridiskais direktorijs Chambers and Partners šodien ir publicējis jaunākos 2021. gada reitingus, atkārtoti iekļaujot Eversheds Sutherland Bitāns starp vadošajiem advokātu birojiem Latvijā gan Chambers Global, gan Chambers Europe publikācijās.

  Mēs lepojamies ar mūsu komandas sasniegumiem vairākās prakses jomās, saglabājot augstāko (Band 1) novērtējumu Tiesvedības un strīdu risināšanas un Darba tiesību prakses grupās, kā arī gūstot atzinību banku un finanšu, korporatīvo un komerctiesību, intelektuālā īpašuma, nekustamā īpašuma un nodokļu tiesību jomās.

  Mēs esam pateicīgi mūsu klientiem par pozitīvo sadarbību un sniegtajām atsauksmēm!

  Klientu atsauksmes:

  Agris Bitāns ir augsti novērtēts tiesvedību advokāts ar ilggadēju pieredzi intelektuālā īpašuma aizsardzības tiesību lietās. Viņš palīdz arī lietās, kas saistītas ar datu aizsardzības jautājumiem. Agris Bitāns ir atzīts tirgū un pārstāv klientus akcionāru strīdos, administratīvajos procesos un tiesvedībās saistībā ar atbildību par saistību izpildi. Viņš pārstāv klientus šķīrējtiesas procesos. Viens no klientiem uzsver, ka Bitāns ir "tiešām labs tiesas zālē".

  Māris Vainovskis strādā ar finansēšanas un regulatīvajiem darījumu aspektiem. Viņš konsultē bankas, aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumus un korporatīvos klientus. "Man patīk, kā viņš strādā, viņš ir orientēts uz klientu," saka klients. Mārim Vainovskim ir liela pieredze sarežģītu M&A mandātu apstrādē, viņam ir regulāra sadarbība ar klientiem banku, privātā kapitāla un tehnoloģiju sektoros. Kāds apmierināts klients uzsver, ka Vainovskis ir "kā zināšanu enciklopēdija, viņš ļoti labi pārzina visu notiekošo", piebilstot: "Viņš arī lieliski prot dalīties ar informāciju ļoti saprotamā veidā" un turpina: "Viņš vienmēr ir ļoti pozitīvs, viņš vienmēr redz risinājumu."

  Ilze Kramiņa galvenokārt koncentrējas uz būvniecības tiesību jautājumiem, tostarp infrastruktūras projektu un īpašumu attīstību, kā arī ar to saistītajiem strīdiem un darījumiem. "Ilze patiesi saprot mūsu vajadzības, viņa vienmēr sniedz padomus, kad tas ir nepieciešams," saka klients, bet cits piebilst: "Viņa zina, kā iegūt precīzu informāciju, uzdodot visus svarīgos jautājumus."

  Plaši respektētais starptautiskais juridiskais dirketorijs Chambers and Partners katru gadu veic padziļinātu pētījumu, lai noteiktu labākos advokātu birojus un juristus dažādās prakses jomās vairāk nekā 200 jurisdikcijās. Pētījumu veic pieredzējusi un objektīva pētnieku komanda, kas sniedz ieteikumus, lai ļautu klientiem pieņemt pamatotus lēmumus, izvēloties juridisko pakalpojumu sniedzējus.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back