Global menu

Our global pages

Close

Spotlight Latvia forums

 • Latvia

  24-10-2017

  Māris Vainovskis, vecākais partneris, un Toms Puriņš, vecākais jurists, uzstāsies valsts un LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) organizētās vizītes ietvaros ASV, ČikāgāSpotlight Latvia forumā,

  Galvenais uzsvars būs saistībā ar biznesa sadarbības iespējām, kas šogad ir ietvertas zem galveno problēmu un to pārvarēšanas tematikas: “Latvian Business Law and International Investment Issues”.

  No Latvijas dodas noteikta pārstāvju delegācija (gan no valsts puses, gan no lielākajiem eksportētājiem un jaunuzņēmumiem), kurā pārstāvēti vairāk nekā 40 Latvijas uzņēmumu un pulcēsies vairāk nekā 200 ASV un Latvijas uzņēmēji.

  “Konferencē Latvijas kompānijām vārda tiešā nozīmē tiek piedāvāta skatuve, lai uz tās ASV uzņēmēju auditorijai parādītu viņu radītos produktus un pakalpojumus,” skaidro konferences rīcības komitejas priekšsēdis, Latvijas goda konsuls Ilinoisas štatā Roberts Blumbergs. “Mēs arī vēlamies, lai Latvijas valdības amatpersonas un uzņēmumu pārstāvji izskaidro, kādēļ Latvija ir laba vieta ASV investīcijām un sadarbībai biznesa jomā,” viņš norāda.

  Sīkāka informācija šeit.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back