Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland apvienojas ar FCB Portugālē, Angolā un Mozambikā

 • Latvia

  05-07-2021

  Eversheds Sutherland nostiprinājis savas pozīcijas Eiropā un Āfrikā, apvienojoties ar vadošo pilna servisa advokātu biroju FCB Portugālē un ar to saistītajām firmām Angolā un Mozambikā.

  FCB ir ilgstošas attiecības ar Eversheds Sutherland, un šī kombinācija ļaus paplašināt piedāvājumu globālajai klientu bāzei trīs jaunos tirgos.

  Kā augsti novērtēts pilna servisa komerctiesību advokātu birojs, FCB konsultē starptautiskos klientus par visiem juridisko prasību aspektiem no trim birojiem Portugālē, Lisabonā, Porto un Faro, kā arī no birojiem Mozambikā un Angolā, izmantojot saistītās vietējās firmas.

  Cieši sadarbojoties ar firmas Spānijas biroju, tā Portugāles prakse klientiem sniegs plašu pieredzi visā Ibērijā, kas ir nozīmīgs reģions, kas arī padziļinās savus sakarus un pārklājumu klientiem Āfrikā un Latīņamerikā.

  FCB spēcīgā starptautiskā klientu bāze pārsvarā atrodas ASV, Lielbritānijā, Vācijā un Francijā.

  Eversheds Sutherland jaunās komandas pievienošana Portugālē balstās uz klientu piedāvājumu Eiropā, kas ir uzņēmuma globālās stratēģijas sastāvdaļa, un sniedz uzņēmuma ģeogrāfisko sasniedzamību 74 birojos 35 jurisdikcijās.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back