Global menu

Our global pages

Close

Mūsu banku un finanšu komanda sniedza atbalstu AS “Alphinox Quality” saistībā ar licences iegūšanu

 • Latvia

  21-07-2021

  Eversheds Sutherland Bitāns banku un finanšu komanda konsultēja un sniedza juridisko atbalstu akciju sabiedrībai "Alphinox Quality" saistībā ar licences iegūšanu ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai.

  Mūsu komanda sniedza pilna apjoma juridisko palīdzību visā licences procesa iegūšanas gaitā, ietverot projekta vadību, saziņu ar regulatoru, kā arī visas nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu, tostarp iekšējās kontroles sistēmas izveidei nepieciešamo dokumentu sagatavošanu.

  Vecākais partneris Māris Vainovskis: “Ņemot vērā mainīgos NILLTPFN un sankciju risku pārvaldības noteikumus, ieguldījumu brokeru sabiedrības licencēšana ir pietiekami ilgs un sarežģīts process. Šis ir ļoti pozitīvs rezultāts un mums ir liels gandarījums par paveikto.”

  Akciju sabiedrība “Alphinox Quality” ir māsas sabiedrība Šveicē bāzētam aktīvu pārvaldes uzņēmumam Hérens Quality Asset Management AG. Uzņēmums ir neatkarīgs aktīvu pārvaldītājs ar pieredzi kapitāla ieguldījumu jomā.

  Mūsu komanda šajā procesā: vecākais partneris Māris Vainovskis, vecākā juriste Egita Peimane, juristi Liene Lelde Rieba, Līva Lāce, Justīne Ignatavičute un jurista palīgs Kristiāns Zelčs.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back