Global menu

Our global pages

Close

Eversheds un Sutherland uzsāk globālu sadarbību

 • Latvia

  06-02-2017

  Sakarā ar Eversheds un Sutherland globālās sadarbības uzsākšanu zvērinātu advokātu biroja Eversheds Bitāns nosaukums turpmāk būs Eversheds Sutherland Bitāns. Iekļaujot Amerikas Savienotās Valstis savā pasaules mēroga biroju tīklā, Eversheds turpina realizēt mērķi būt par globālu advokātu biroju. Eversheds Sutherland klienti varēs saņemt juridisko atbalstu no 2300 juristiem 61 birojā 29 valstīs visā pasaulē.

  No 2017.gada 1.februāra Eversheds uzsācis globālu sadarbību ar Sutherland Asbill & Brennan (ASV), veidojot kopīgu juridisko zīmolu - Eversheds Sutherland. Šī apvienība, balstoties uz kopējiem ieņēmumiem, ierindojas starp TOP 10 vadošajiem birojiem Lielbritānijā un TOP 40 ASV.

  Eversheds Sutherland vieno kopīgs mērķis – sniegt klientiem augstas kvalitātes un inovatīvu juridisko palīdzību visā pasaulē.

  Eversheds Bitāns ir Eversheds International pilntiesīgs biedrs kopš 2008.gada un turpina būt vienīgais šāda mēroga starptautiskais advokātu birojs Latvijā.

  Eversheds Sutherland Bitāns vadošais partneris Agris Bitāns:

  “Apvienošanās paplašina mūsu ekspertīzi arī attiecībā uz vienu no pasaules svarīgākajiem tirgiem - Amerikas Savienotajām Valstīm. Šis solis ir mūsu esošo klientu vajadzību atspoguļojums, kas piedāvās tiem jaunas starptautiskās sadarbības iespējas, kā arī dos papildus iespējas attīstībai un jaunu klientu piesaistei. Lielo advokātu biroju nākotni noteiks ne tikai pieredze saistībā ar efektivitāti un klientu servisu, bet arī - juridiskā biroja kultūra. Eversheds un Sutherland Asbill & Brennan advokātu birojiem piemīt sava atšķirīga kultūra. Eversheds Sutherland kultūras, resursu un zinātības apvienojums ir unikāls Baltijas tirgū.”

  Par Eversheds Sutherland:

  • Eversheds Sutherland starptautisku klientu vidū ir 57 uzņēmumi, kas iekļauti Londonas biržas indeksā FTSE 100, kā arī 71 no ASV Fortune 100 uzņēmumiem.
  • Abu biroju apgrozījums nodrošina vietu starp 10 lielākajiem Lielbritānijas advokātu birojiem un starp 40 ASV.
  • Eversheds Sutherland ir 61 birojs 29 valstīs ar vairāk kā 2300 juristiem.
  • Eversheds jau ir apliecinājis sevi kā spēcīgu un atpazīstamu juridisku zīmolu 2016.gada Acritas UK Advokātu biroju zīmolu indeksā Eversheds ieņem 1.vietu. Pasaules Elitāro advokātu biroju zīmolu indeksā Eversheds ierindojās 16.vietā.


  Papildu informācija par Eversheds Sutherland: www.eversheds-sutherland.com

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.