Global menu

Our global pages

Close

Future of Financial Sector konference

 • Latvia

  28-05-2016

  Finanšu sektora attīstība, kuru nosaka pieprasījums pēc ērtākiem pakalpojumiem un inovāciju potenciāls, met izaicinājumu kā pašiem tirgus spēlētājiem, tā uzraugiem jeb regulatoriem. Šobrīd pasaulē ir jau vairāk kā 1400 lielas finanšu tehnoloģiju jeb FinTech kompānijas, kas veido 13 miljardus lielu industriju, pieaugot ar katru dienu. Pārmaiņas finanšu sektorā sekmē konkurenci, radot ērtākus un lētākus pakalpojumus patērētājiem, taču vienlaikus aicina arī izvērtēt iespējamo apdraudējumu finanšu sistēmas stabilitātei.

  Pagājušā mēneša zvērinātu advokātu birojs “Eversheds Bitāns” biznesa konferencē ”Finanšu sektora nākotne” pulcēja nozares ekspertus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Lielbritānijas, lai diskutētu par dažādiem regulējuma režīmiem un citām aktualitātēm, ar kurām saskaras bankas, FinTech uzņēmumi, to klienti un regulators.

  Pilns raksts par konferenci angļu valodā pieejams šeit.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.