Global menu

Our global pages

Close

Konference ”Nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2017”

 • Latvia

  17-02-2017

  2017. gada 10. martā norisināsies XX starptautiskā konference „Nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2017: tirgi, attīstība, prognozes”.

  Būvniecības sektora attīstība ir atkarīga ne tikai no kopējās ekonomiskās un investīciju vides, bet arī no pašu būvniecības dalībnieku spējas savlaicīgi apzināties un novērst riskus. Ar būvniecību saistītie riski ir būtiska aktualitāte, jo tie pastāv visos būvniecības ieceres virzības posmos un turklāt nenoslēdzas ar būves nodošanu ekspluatācijā.

  Vienlaikus šiem riskiem nav jākļūst par projekta neizdošanās iemeslu – tie ir pārvaldāmi, ja pienācīgi tiek izvērtēti un būvniecības procesā laicīgi tiek pieņemti lēmumi to novēršanai.

  Šā gada konferencē partnere Ilze Kramiņa uzstāsies ar tēmu ”Cauri ērkšķiem līdz rezultātam. Pasūtītāja riski būvniecībā”, kurā dalīsies ar pieredzi par riskiem būvniecības procesā no pasūtītāja viedokļa. Ilze runās par riskiem, ar ko visbiežāk saskaras pasūtītājs, kādas ir to pazīmes un kādi ir efektīvākie līdzekļi šo risku savlaicīgai vadīšanai.

  Aicinām uz konferenci!

  Konferences programma pieejama šeit.
  Vieta: Rīgas domes sēžu zāle, Rātslaukums 1, Rīga
  Laiks: 2017. gada 10.marts

  Reģistrācija konferencei šeit.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back