Global menu

Our global pages

Close

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland vymenovala nového partnera, nových členov tímu za counsel a dvaja advokáti boli povýšení na pozíciu senior advokátov.

 • Slovakia

  05-05-2022

  Praha, 5. mája 2022 - Medzinárodná advokátska kancelária Eversheds Sutherland v Prahe vymenovala doterajšieho counsela Mareka Bombu za nového partnera.

  Česká pobočka ďalej rozšírila svoje vedenie, o Ondřeja Beneša na pozíciu counsel a o dvoch členov na pozíciu senior advokáta - Katarínu Jendželovskú a Jakuba Verlíka. V bratislavskej kancelárii sa stala senior advokáta Petra Marková taktiež counsel.

  Marek Bomba sa vo svojej praxi zameriava na právo obchodných spoločností a fúzie a akvizície, zmluvné právo a hospodársku súťaž. Vyštudoval právo na Univerzite Komenského v Bratislave a pokračoval v postgraduálnom štúdiu na Univerzite v Nijmegene v Holandsku, kde získal titul LL.M.

  Ondřej Beneš sa zameriava najmä na fúzie a akvizície a pracovné právo. Ondřej vyštudoval Právnickú fakultu Karlovej univerzity v Prahe a Fakultu podnikového manažmentu Vysokej školy ekonomickej v Prahe.

  Katarína Jendželovská sa venuje najmä zmluvnému právu a nehnuteľnostiam. Má tiež skúsenosti v oblasti bankovníctva a financií a regulačných záležitostí. Vyštudovala Právnickú fakultu Masarykovej univerzity v Brne. Študovala aj na univerzite v belgickom Gente.

  Jakub Verlík sa vo svojej praxi zameriava najmä na právo obchodných spoločností, právo nehnuteľností a fúzie a akvizície. Vyštudoval Právnickú fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a študoval aj na Haagskej univerzite v Haagu.

  Petra Marková sa špecializuje na finančné a obchodné právo, fúzie a akvizície, štátna pomoc a compliance. Študovala na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

   

  Eversheds Sutherland je globálna právnická firma s viac ako 5 000 spolupracovníkmi vo viac ako 70 kanceláriách, ktorá poskytuje kvalitné, inovatívne a robustné právne služby vo viac ako 30 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe. www.eversheds-sutherland.com

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back