Global menu

Our global pages

Close

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland v Bratislave privítala nového advokáta Štefana Palkoviča

 • Slovakia

  15-10-2021

  Advokátska kancelária Eversheds Sutherland v Bratislave s radosťou privítala ďalšieho člena, advokáta Štefana Palkoviča, ktorý teraz posilní hlavne korporátny a pracovnoprávny tím.

  Štefan Palkovič je advokát, ktorý sa vo svojej praxi zameriava predovšetkým na obchodné a pracovnoprávne otázky, ale aj na obchodné zmluvy, právo nehnuteľností, korporátnu agendu a súdne spory.

  Štefan predtým pracoval ako advokát v spoločnosti PricewaterhouseCoopers Legal, s.r.o. Absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2010 je zapísaný ako advokát Slovenskej advokátskej komory. Okrem slovenského jazyka hovorí plynule anglicky.

  Eversheds Sutherland patrí medzi TOP 15 globálnych právnych firiem. Zamestnáva viac ako 5 000 ľudí v 69 kanceláriách a 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Strednom východe.
  www.eversheds-sutherland.sk

  Kontakt pre médiá:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back