Global menu

Our global pages

Close

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland v Bratislave privítala novú advokátku Katarínu Majtásovú

 • Slovakia

  15-11-2021

  Advokátska kancelária Eversheds Sutherland v Bratislave s radosťou privítala ďalšieho člena, advokátku Katarínu Majtásovú.

  Katarína Majtásová je advokátka, ktorá sa vo svojej praxi zameriava najmä na obchodné, občianske, finančné a správne právo, ako aj na korporátnu agendu.

  Katarína predtým pôsobila v renomovanej medzinárodnej advokátskej kancelárii vo Viedni a v Bratislave, neskôr v lokálnej slovenskej advokátskej kancelárii, ako aj na Ministerstve financií SR a naposledy ako právnik v Národnej implementačnej a koordinačnej autorite pre Plán obnovy SR.

  Katarína vyštudovala Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a Právnickú fakultu Univerzity Viedeň. Okrem slovenského jazyka hovorí plynule anglicky a nemecky.

  Eversheds Sutherland patrí medzi TOP 15 globálnych právnych firiem. Zamestnáva viac ako 5 000 ľudí v 69 kanceláriách a 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Strednom východe.
  www.eversheds-sutherland.sk


  Kontakt pre médiá
  :

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back