Global menu

Our global pages

Close

Advokátka Eliška Miklíková posilňuje litigačný tím advokátskej kancelárie Eversheds Sutherland

 • Slovakia

  22-12-2021

  Medzinárodná advokátska kancelária Eversheds Sutherland opäť privítala advokátku Elišku Miklíkovú, ktorá sa do kancelárie vracia z rodičovskej dovolenky. Eliška týmto posilňuje litigačný tím kancelárie.

  Eliška Miklíková sa vo svojej praxi zameriava predovšetkým na súdne a rozhodcovské konania a na problematiku medzinárodného práva súkromného. V rámci svojich pro bono aktivít sa venuje právam pacientov v zdravotníctve, najmä právam rodičiek a detí.

  V našej advokátskej kancelárii začala pracovať od roku 2018. V minulosti pôsobila v advokátskej kancelárii prof. Bělohlávka a potom v kancelárii Urban & Hejduk. Vyštudovala Právnickú fakultu Masarykovej univerzity a rovnako študovala na Aalborg University v Dánsku a na Northwest University v Číne. Okrem češtiny hovorí plynule po anglicky.

   

  Advokátska kancelária Eversheds Sutherland patrí medzi Top 15 globálnych právnických firiem. Pracuje pre ňu viac než 5000 ľudí v 69 kanceláriách v 35 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe. www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pre média:

  Jan Roub
  Project & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back