Global menu

Our global pages

Close

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners mení názov na Eversheds Sutherland

 • Czech Republic
 • Slovakia

  04-03-2019

  Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners mení od marca, po 15 rokoch od svojho založenia, názov na Eversheds Sutherland. Bude tak na českom a slovenskom právnickom trhu pôsobiť pod značkou globálnej právnickej firmy, s ktorou sa spojila v decembri minulého roku.

  „Spojenie s Eversheds Sutherland znamenalo veľký krok vpred pre našu kanceláriu, našich spolupracovníkov a hlavne pre našich klientov. Začlenili sme sa tým do veľkej medzinárodnej organizácie a sme radi, že odteraz ako jej súčásť budeme niesť i jej meno,“ uviedol managing partner kancelárie Stanislav Dvořák.

  Klienti kancelárie vďaka spojeniu s Eversheds Sutherland získavajú prístup k profesionálnej právnej podpore ako v strednej a východnej Európe, tak i na svetových trhoch. Vlastnícka štruktúra kancelárie, ktorá má viac ako päťdesiatčlenný právnický tím v Prahe a Bratislave, a jej vedenie ostávajú bezo zmien.

  Právnická firma Eversheds Sutherland má tak teraz viac ako 2 800 právnikov, ktorí pracujú v 67 pobočkách v 34 krajinách na celom svete. Všetky spája spoločné motto: „Client Commitment. Innovative Solutions. Global Service“.

   

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.