Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland medzi 10 najlepšími právnymi kanceláriami na svete v rebríčku Law360

 • Slovakia

  10-08-2019

  Eversheds Sutherland s potešením oznamuje, že ju Law360 vo svojom každoročnom rebríčku Global 20 zaradil medzi 10 najlepších právnych kancelárií na svete. Jedná sa už o 3. po sebe nasledujúci rok, kde bola Eversheds Sutherland vybraná, pričom oproti prvému umiestneniu si polepšila o tri pozície.

  ‘‘Sme hrdí na to, že sme boli vybraní ako jedna z 10 najlepších právnych kancelárií na svete,“, povedal Mark D. Wasserman, jeden z generálnych riaditeľov Eversheds Sutherland. “Toto ocenenie svedčí o našom úsilí poskytovať klientom konzistentne vysokú kvalitu služieb po celom svete. Potvrdzuje taktiež našu strategickú víziu o vytvorení kultúry zameranej na spoluprácu, inováciu, rozmanitosť a začleňovanie, z ktorej ťažia nielen naši zamestnanci, ale predovšetkým naši klienti.“

  ‘‘Toto ocenenie hovorí o našom globálnom dosahu a našej už mnohokrát preukázanej schopnosti riešiť najťažšie cezhraničné prípady, bez ohľadu na odvetvie, či lokáciu,“ povedal Lee Ranson, ďalší z generálnych riaditeľov spoločnosti Eversheds Sutherland.

  Law360, americká právna spravodajská služba, vyhodnotila postavenie právnych kancelárií na trhu na základe 5 rozhodujúcich faktorov, vrátane najširšieho globálneho dosahu a rozsahu praxe v oblasti medzinárodnej a cezhraničnej práce. Z 20 umiestnených právnych kancelárií sa Eversheds Sutherland umiestnila na 10. mieste.

  O Eversheds Sutherland

  Ako jedna z 10 najlepších celosvetových právnych kancelárií poskytuje spoločnosť Eversheds Sutherland právne služby klientskej základne tvorenej z malých a stredných podnikov, až po najväčšie nadnárodné spoločnosti. ES zastupuje 73 spoločností z Fortune 100, 66 z FTSE 100 a 119 z Fortune 200.

  S viac ako 3000 právnikmi pôsobí Eversheds Sutherland v 69 kanceláriách celkovo v 34 jurisdikciách, pričom svoje zastúpenie má ako v krajinách Afriky, tak aj v krajinách Ázie, Európy, Stredného východu a USA. Spoločnosti zároveň poskytuje podporu sieť viac ako 200 spriaznených právnických firiem, vrátane formalizovaných aliancií v Latinskej Amerike, Ázii a Tichomorí a Afrike.

  Eversheds Sutherland poskytuje právne služby v celej škále odvetví, vrátane fúzií a akvizícií; riešení sporov; energetiky a infraštruktúry; financií; ľudského kapitálu a pracovného práva, ako i práva duševného vlastníctva; nehnuteľností, stavebníctva a daní.

  Eversheds Sutherland zahŕňa dve oddelené spoločnosti: Eversheds Sutherland (International) LLP (so sídlom vo Veľkej Británii) a Eversheds Sutherland (USA) LLP (so sídlom v Spojených štátoch) a nimi kontrolované, riadené, pridružené a členské firmy. Použitie názvu Eversheds Sutherland slúži iba na popisné účely a nijako nereflektuje skutočnú štruktúru spoločnosti. Pre viac informácií navštívte eversheds-sutherland.com.

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.