Global menu

Our global pages

Close

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland má dvoch nových advokátov

 • Slovakia

  16-03-2021

  V Prahe, 16. marca 2021 - Po zložení advokátskych skúšok boli dnes Mgr. Ing. Ondřej Šudoma a Mgr. Paulína Macháčová zapísaní do zoznamu advokátov Českej advokátskej komory. Slávnostný sľub zložili dištančne. Z koncipientov sa tak oficiálne stávajú advokáti.

  Ondřej Šudoma sa vo svojej praxi zameriava predovšetkým na pracovné právo, všeobecné obchodné právo a právo obchodných spoločností. V našej advokátskej kancelárii pôsobí od roku 2018. Vyštudoval Právnickú fakultu Karlovej univerzity a tiež Fakultu medzinárodných vzťahov Vysokej školy ekonomickej. Okrem češtiny hovorí anglicky.

  Paulína Macháčová sa vo svojej praxi venuje najmä súdnym sporom, právu obchodných spoločností, vrátane poradenstva v oblasti fúzií a akvizícií, a právu duševného vlastníctva. Absolvovala Právnickú fakultu Karlovej univerzity v Prahe a študovala tiež na Kodanskej univerzite v Dánsku. V našej advokátskej kancelárii pracuje od roku 2017. Okrem češtiny hovorí plynule slovensky a anglicky.

  Eversheds Sutherland patrí medzi TOP 15 globálnych právnych firiem. Zamestnáva viac ako 5 000 ľudí v 70 kanceláriách a 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Strednom východe.
  www.eversheds-sutherland.com

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back