Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland pokračuje v globálnej integrácii a z jej značky miznú mená zakladateľov

 • Slovakia

  30-08-2019

  Česko-slovenská advokátska kancelária Eversheds Sutherland Dvořák Hager pokračuje v integrácii so silnou globálnou značkou a po polročnom prechodnom období vypúšťa z názvu spoločnosti mená svojich zakladateľov Stanislava Dvořáka a Bernharda Hagera. Od 1. septembra 2019 tak bude oficiálne používať názov Eversheds Sutherland.

  Zmenou názvu dávame najavo medzinárodné smerovanie kancelárie a príslušnosť k jednej z najvýznamnejších právnických firiem na svete. S transformáciou predtým lokálnej kancelárie na medzinárodnú súvisia aj zmeny v jej riadení a vo fungovaní tímu partnerov firmy. Ide o dlhodobý proces a zďaleka nie je len o tom, či naše mená majú byť v názve spoločnosti alebo nie,“ povedal riadiaci partner bratislavskej kancelárie Eversheds Sutherland Bernhard Hager.

  "Povesť značky Eversheds Sutherland na globálnom trhu bola vždy zviazaná s vysokými profesijnými a kvalitatívnymi štandardmi a s dôrazom na tímovú prácu. Rešpektovanie týchto hodnôt sme prijali ako základ nášho prístupu k práci pre klientov. Prirodzenou súčasťou zmien strategického smerovania kancelárie sú preto aj personálne zmeny," uviedol riadiaci partner pražskej kancelárie Stanislav Dvořák.

  V tejto súvislosti k rovnakému dátumu opúšťajú pražskú kanceláriu doterajší partneri Veronika Odrobinová a Lukáš Zahrádka.

  Advokátska kancelária Eversheds Sutherland patrí medzi Top 15 globálnych právnych firiem. Pracuje pre ňu viac ako 5000 ľudí v 678 kanceláriách v 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe. Medzi klientov Eversheds Sutherland patrí 72 firiem zo zoznamu Fortune 100 a 61 z FTSE 100. www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pre média:
  David Pilař
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 604 100 491
  E: david.pilar@eversheds-sutherland.cz

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back