Global menu

Our global pages

Close

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland poskytovala poradenstvo pri úspešne ukončenej akvizícii spoločnosti DAN AGRO HOLDING s.r.o.

 • Slovakia

  19-01-2022

  Náš tím zastupoval kupujúceho, spoločnosť z rakúskej skupiny Gutsverwaltung Illmau. Touto transakciou skupina získala poľnohospodársku farmu na strednom Slovensku s viac ako 1 000 ha poľnohospodárskej pôdy a rozširuje svoje aktivity z Rakúska a Česka na Slovensko.

  Tím Eversheds Sutherland v zložení Bernhard Hager, Petra Marková, Štefan Palkovič, Katarína Brath Liebscherová, Mária Sadloňová a Filip Kozoň poskytoval klientovi poradenstvo pri celej transakcii a procese financovania.

  Veľká vďaka patrí aj poradcom predávajúceho, spoločnosti KPMG Slovensko, Miroslavovi Talianovi, Mariánovi Dzuroškovi a Alžbete Špitovej a financujúcej banke.

   

  Advokátska kancelária Eversheds Sutherland patrí medzi Top 15 globálnych právnických firiem. Pracuje pre ňu viac než 5000 ľudí v 74 kanceláriách v 35 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe.
  www.eversheds-sutherland.com

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back