Global menu

Our global pages

Close

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland posilnila svoj tím o dvoch nových členov - Jana Rouba a Lukáša Šikela

 • Slovakia

  01-04-2021

  V Prahe, 1. 4. 2021 - Advokátska kancelária Eversheds Sutherland vo svojom tíme privítala dvoch nových členov, konkrétne nového marketingového manažéra Jana Rouba a advokátskeho koncipienta Lukáša Šikela.

  Jan Roub nastupuje na pozíciu Business Development and Projekt Manager. Jan je absolventom Právnickej fakulty Západočeskej Univerzity v Plzni a od roku 2001 pôsobil ako právnik, advokátsky koncipient a neskôr advokát v niekoľkých pražských advokátskych kanceláriách.

  Ako zakladajúci advokát advokátskej kancelárie, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej skupiny Accace získal bohaté skúsenosti v oblastiach budovania značky, business developmentu a marketingu, skúsenosti s vedením tímu a prepojením obchodných príležitostí a právnych znalostí. Práve týmto oblastiam sa Jan bude venovať aj v našej advokátskej kancelárii.

  Lukáš Šikel k nám nastupuje na pozíciu advokátsky koncipient a v našej advokátskej kancelárii sa bude špecializovať predovšetkým na oblasť súdnych sporov.

  Lukáš má skúsenosti so širokou škálou právnych odvetví vrátane občianskeho, obchodného, pracovného alebo finančního práva. Ďalej sa Lukáš v minulosti venoval redaktorskej činnosti a publikoval napríklad pre mesačník Právny radca, týždenník Ekonóm, či pre Hospodárske noviny. Lukáš je absolventom Právnickej fakulty Karlovej univerzity v Prahe. Okrem češtiny hovorí plynule anglicky.

  Kontakt pre médiá:

  Jan Roub
  Business Development & Projekt Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back