Global menu

Our global pages

Close

Nehnuteľnostný tím Eversheds Sutherland poskytoval komplexné právne poradenstvo spoločnosti Expandia, a.s. pri akvizícii priemyselného parku v Červenom Kostelci

 • Slovakia

  13-04-2021

  V Prahe, 13. 4. 2021 - Nehnuteľnostný tím Eversheds Sutherland poskytoval komplexné právne poradenstvo investičnej spoločnosti Expandia, a.s. pri úspešnej akvizícii priemyselného parku v Červenom Kostelci. Akvizícia prebehla formou kúpy 100% podielov v dvoch spoločnostiach - Industrial Park CK s.r.o. a IPCK II s.r.o. - ktoré priemyselný park vlastnia. Priemyselný park bol realizovaný v dvoch častiach, z ktorých prvá bola dokončená v roku 2010 a druhá v roku 2019. Park zahŕňa logistické aj výrobné haly s kancelárskym zázemím a jeho celková prenajímateľná plocha činí 27 904 m2.

  Právne poradenstvo zahŕňalo komplexnú due diligence a prípravu a vyjednávanie transakčnej dokumentácie.

  Skupina Expandia patrí k etablovaným privátnym skupinám pôsobiacim na českom i stredoeurópskom investičnom trhu už od roku 1995. Tím Eversheds Sutherland viedla partnerka Dominika Veselá a ďalšími členmi tímu boli advokát Rudolf Kristian a koncipientka Martina Benešová.

   

  Kontakt pre médiá:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back