Global menu

Our global pages

Close

Jan Krampera partnerom advokátskej kancelárie Dvořák Hager & Partners

 • Czech Republic
 • Slovakia

  20-08-2018

  Mgr. Jan Krampera se stal partnerem advokátní kanceláře Dvořák Hager & Partners. Jan od svého nástupu do kanceláře v roce 2009 rozvíjel oddělení soudních sporů a arbitráží. Pro oblast vedení soudních sporů je doporučován jako expert prestižní ratingovou publikací Legal 500. Jan během své praxe úspěšně zastupoval řadu předních českých a mezinárodních společností v právně a technicky komplikovaných sporech, které často zahrnovaly i mezinárodní prvek. Kromě aktivního zastupování v soudních a rozhodčích řízeních také pro studenty právnických fakult organizuje každoroční soutěž ve vedení simulovaného soudního řízení (moot court).

  „Honza je skvělý advokát a odborník v oblasti soudních sporů. Úspěšně zastupoval řadu našich významných klientů a jeho postup na pozici partnera je logickým vyústěním jeho dlouhodobé precizní práce,“ řekl managing partner kanceláře Stanislav Dvořák.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back