Global menu

Our global pages

Close

Legal 500: Advokátska kancelária Eversheds Sutherland Česká republika a Slovensko získala desať odborných ocenení, prvýkrát aj v oblasti práva hospodárskej súťaže

 • Slovakia

  13-04-2022

  Prestížny medzinárodný rebríček advokátskych kancelárií Legal 500 pre rok 2022 opäť zaradil pražskú kanceláriu Eversheds Sutherland medzi najlepšie advokátske kancelárie v oblastiach obchodného práva, korporátneho práva a M&A(Tier 3), pracovného práva (Tier 3), nehnuteľností a stavebníctva (Tier 4) a bankovníctva, financií a kapitálových trhov (Tier 4). Po prvýkrát bola kancelária ocenená aj v oblasti práva EÚ a práva hospodárskej súťaže.

  Bratislavská kancelária bola ocenená v kategóriách energetika a projekty (Tier 2), pracovné právo (Tier 3), bankovníctvo, financie a kapitálové trhy (Tier 4), nehnuteľnosti a stavebníctvo (Tier 4) a obchodné právo, podnikanie a M&A (Tier 5).

  Celkovo 13 našich advokátov dostalo individuálne odporúčania.

  Ďakujeme našim klientom za povzbudivé recenzie.

  Eversheds Sutherland patrí medzi 15 najlepších svetových advokátskych kancelárií. Zamestnáva viac ako 5 000 ľudí v 74 kanceláriách v 35 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe. www.eversheds-sutherland.com

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back