Global menu

Our global pages

Close

V ankete Právnická firma roka 2020 sa advokátska kancelária Eversheds Sutherland umiestnila hneď trikrát

 • Slovakia

  18-05-2020

  Bratislava 18. 5. 2020 - V 8. ročníku firemnej právnickej ankety Právnická firma roka 2020 na Slovensku získala advokátska kancelária Eversheds Sutherland tri umiestnenia. Ako veľmi odporúčaná kancelária v oblasti pracovného práva a ako odporúčaná kancelária v oblastiach Právo obchodných spoločnosti a Energetika a energetické projekty.

  Eversheds Sutherland Slovensko sa pritom ankety zúčastnila iba druhý rok. V minulom roku sa umiestnila rovnako ako v tomto, t.j. ako veľmi odporúčaná kancelária v oblasti Pracovného práva a ako odporúčaná kancelária v oblastiach Právo obchodných spoločností a energetické projekty.

  "V pracovnom práve sme tradične najsilnejší a som rád, že podľa hodnotenia odbornej poroty sme získali ocenenie Veľmi odporúčaná kancelária aj tento rok," povedal Bernhard Hager, riadiaci partner Eversheds Sutherland na Slovensku. "Vzhľadom na to, že klientom čoraz častejšie poskytujeme právne poradenstvo v oblasti fúzií a akvizícií, radi by sme v budúcom roku získali ocenenie aj v tejto kategórii."

  Anketu Právnická firma roka organizuje EPRAVO Group s.r.o., (prevádzkovateľ právnického informačného portálu www.epravo.sk) a News and Media Holding, a.s., (vydavateľ týždenníka TREND) už od roku 2013. Uplynulé výsledky boli zverejnené 13. 5. 2020 na stránke http://www.pravnickafirmaroka.sk.

  Eversheds Sutherland patrí medzi TOP 15 globálnych právnych firiem. Zamestnáva viac ako 5.000 ľudí v 69 kanceláriách a 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Strednom východe.
  www.eversheds-sutherland.sk

   

  Kontakt pre média:

  Petra Chloubová
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 607 086 191
  E: petra.chloubova@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back