Global menu

Our global pages

Close

Právnická firma roka 2022: Advokátska kancelária Eversheds Sutherland získala tento rok päť ocenení

 • Slovakia

  28-04-2022

  V firemnej právnickej ankety Právnická firma roka 2022 na Slovensku získala advokátska kancelária Eversheds Sutherland päť umiestnení, o jedno viac oproti minulému roku. Konkrétne ako veľmi odporúčaná kancelária v oblasti Energetika a energetické projekty, Pracovné právo a po prvý krát taktiež v oblasti Právo životného prostredia. V oblastiach Hospodárska súťaž a Právo obchodných spoločností sme sa umiestnili, ako odporúčaná kancelária.

  Anketu Právnická firma roka organizuje EPRAVO Group s.r.o., (prevádzkovateľ právnického informačného portálu www.epravo.cz a www.epravo.sk) a News and Media Holding, a.s., (vydavateľ týždenníka TREND na Slovensku) už od roku 2013. Výsledky slovenskej ankety boli zverejnené 27. 4. 2022 na https://www.epravo.sk/top/clanky/pravnicka-firma-roka-2022-5409.html

  Eversheds Sutherland patrí medzi TOP 15 globálnych právnických firiem. Zamestnáva viac než 5 000 ľudí vo viac ako 70 kanceláriách a viac ako 30 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Strednom východe.

  www.eversheds-sutherland.sk

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back