Global menu

Our global pages

Close

Radek Matouš je nově jmenován vedoucím pracovněprávního týmu v advokátní kanceláři Eversheds Sutherland

 • Slovakia

  01-09-2021

  V Prahe, 1. 9. 2021 - Skúsený advokát Radek Matouš, pôsobiaci v advokátskej kancelárii Eversheds Sutherland od roku 2015, bol novo menovaný za vedúceho pracovnoprávneho tímu, zodpovedného za poskytovanie právnych služieb a riadenie klientskych projektov v oblasti pracovného práva. Pred pripojením k Eversheds Sutherland Radek pôsobil ako vedúci skupiny pracovného práva v advokátskej kancelárii Balcar Polanský. Má rozsiahle skúsenosti s poradenstvom domácim i medzinárodným klientom a s vedením projektov prakticky vo všetkých oblastiach individuálneho a kolektívneho pracovného práva.

  Radek nastupuje na miesto Tomáša Procházku, ktorý po viac ako 16 rokoch kanceláriu opúšťa. Tomášovi ďakujeme za obrovský kus práce, ktorú za dobu svojho pôsobenia v kancelárii odviedol. Radkove dlhoročné skúsenosti a osobný prístup k potrebám našich klientov sú zárukou, že bude úspešne pokračovať v budovaní špičkového pracovnoprávneho tímu a poskytovaní vysokého štandardu právnych služieb. Radkovi ďakujeme za prevzatie tejto zodpovednej pozície a prajeme mu veľa úspechov. Celý tím Eversheds Sutherland v Prahe mu bude poskytovať maximálnu podporu!

   

  Kontakt pre média:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back