Global menu

Our global pages

Close

Senior advokát Adam Knapek nastupuje do Eversheds Sutherland ako nový vedúci litigačného oddelenia

 • Slovakia

  01-12-2021

  Praha, 1. decembra 2021 – Medzinárodná advokátska kancelária Eversheds Sutherland posilňuje svoj tím o senior advokáta Adama Knapku, ktorý bude v kancelárii pôsobiť ako nový vedúci litigačného oddelenia.

  Adam Knapek pracuje v advokácii už viac ako 15 rokov. Pôsobil v niekoľkých popredných advokátskych kanceláriách. Špecializuje sa na sporovú agendu, a to ako na súdne konania, tak spory vedené pred rozhodcovskými súdmi. V poslednom období svojej praxe sa venoval predovšetkým sporom vyplývajúcim z nekalej súťaže.

  Adam nie je pre našich partnerov neznámou osobou, a tak verím, že nielen ich odporúčania, ale aj môj osobný dojem zo stretnutí s Adamom v kombinácii s jeho bohatými skúsenosťami sú skvelým základom pre úspešnú a dlhodobú spoluprácu,“ povedal riadiaci partner kancelárie Eversheds Sutherland pre SR a ČR Bernhard Hager.

  Adam vyštudoval Právnickú fakultu Karlovej univerzity v Prahe. Okrem slovenského jazyka hovorí plynule anglicky.

  Advokátska kancelária Eversheds Sutherland patrí medzi Top 15 globálnych právnych firiem. Pracuje pre ňu viac ako 5000 ľudí v 69 kanceláriách v 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe. www.eversheds-sutherland.com.

  Kontakt pre média:

  Jan Roub
  Project & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back