Global menu

Our global pages

Close

DHP v Bratislavě posiluje svůj tým

 • Czech Republic
 • Slovakia

  19-07-2018

  Do bratislavské pobočky Dvořák Hager & Partners přešel tým zkušených advokátů slovenské kanceláře Balcar, Polanský & spol.: expertka na pracovní právo a ochranu osobních údajů Helga Maďarová a specialista na soudní spory a závazkové právo Ján Macej.

  Helga Maďarová (36) byla dosud vedoucí advokátkou kanceláře Balcar, Polanský & spol. Ve své praxi se zaměřuje především na pracovní právo a ochranu osobních údajů – v této oblasti je držitelkou mezinárodně uznávaných certifikátů Certified International Privacy Professional / Europe (CIPP/E) a Certified International Privacy Manager (CIPM). Helga se také věnuje korporátní a obchodněprávní agendě a právu duševního vlastnictví. Kromě slovenštiny hovoří anglicky a německy. Mezi její zájmy patří sport a umění.

  Ján Macej (34) je odborníkem na soudní spory v oblasti obchodního, občanského, pracovního i správního práva. Soustředí se také na správu a vymáhání pohledávek, náhrady škod a konkursní a restrukturalizační řízení. Právní služby poskytuje také v angličtině. Ve volném čase rád sportuje, věnuje se fotbalu a fitness tréninku.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back