Global menu

Our global pages

Close

Chambers and Partners: Dvořák Hager & Partners defended its top ranking in labour law and confirmed its strong position in corporate law / M&A and energy

 • Czech Republic
 • Slovakia

  19-03-2018

   

  Prestížny medzinárodný rebríček advokátskych kancelárií Chambers and Partners vo svojom vydaní pre rok 2018 opäť zaradil advokátsku kanceláriu Dvořák Hager & Partners v oblasti pracovného práva na najvyššiu priečku (tzv. Band 1) v Českej republike.

  V individuálnom hodnotení potom odporúča našich advokátov Tomáša Procházku (Band 1), Veroniku Odrobinovú (Band 2) a Radka Matouša (Band 3).

  Náš český tím bol taktiež opakovane vysoko ocenený v oblasti korporátne právo / M&A, kde podľa Chambers and Partners patrí k najlepším advokátskym kanceláriám v Českej republike.

  Náš tím na Slovensku bol znovu vysoko odporúčaný v oblasti energetika, kde patríme medzi najlepšie slovenské kancelárie a špecialistov v danej oblasti.

  V oblasti pracovného práva klienti ocenili predovšetkým naše rozsiahle odborné znalosti, a podporu v transakčnej a sporovej agende. Klienti taktiež vyzdvihli usporiadavanie HR seminárov pre firemných zákazníkov a flexibilnú pomoc po telefóne.

  „Sú veľmi výkonní a za ich prácou je vždy vidieť výsledky.“ O najlepšie ocenenom advokátovi Tomášovi Procházkovi jeden z klientov prehlásil: „… je to jeden z najlepších odborníkov na pracovné právo v Českej republike s pozoruhodnou povesťou“.

  Tím poskytujúci právnu podporu v oblasti korporátneho práva a transakcií (M&A) je oceňovaný hlavne za veľké množstvo úspešne dokončených transakcií a zároveň za výbornú každodennú podporu lokálnych podnikov.

  Klienti náš tím zhodnotili nasledovne:

  „Bol som úplne spokojný, boli vždy pripravení mi pomôcť … majú skvelé vyjednávacie schopnosti.“

  „Všetci, s ktorými sme spolupracovali, sa plne sústredili na výsledok svojej práce, sú starostliví a vždy plne odhodlaní splniť zadanú úlohu.“

  Náš slovenský tím špecializujúci sa na oblasť energetiky je oceňovaný za zameranie sa na regulatórne aspekty v oblasti energetiky a životného prostredia.

  Klienti oceňujú proklientsky prístup k práci: "Som veľmi spokojný s vysokou úrovňou dodaných služieb, sú pre mňa jednotkou. Majú vynikajúci prozákaznícky prístup a vysokú úroveň znalostí."

  Rebríček je zostavovaný na základe hodnotení podnikateľov a popredných špecialistov v odbore.

  Ďakujeme všetkým našim klientom, toto ocenenie si veľmi vážime!

  TLAČOVÁ SPRÁVA

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.