Global menu

Our global pages

Close

Chambers and Partners 2023

  • Czech Republic

28-03-2023

Chambers and Partners 2023

Advokátní kanceláře Eversheds Sutherland Česká republika a Slovensko opět získaly ocenění v pracovním právu, korporátním právu/M&A a v oblasti energetiky v mezinárodním uznávaném žebříčku Chambers and Partners.

Chambers and Partners je přední nezávislá společnost zabývající se odborným právním výzkumem, která působí již přes 30 let ve 200 jurisdikcích. Poskytuje podrobné hodnocení a přehled o předních advokátních kancelářích i jednotlivých advokátech.

Umístění v Chambers and Partners znamená, že firma obstála v nejpřísnějším průzkumu a stala se jednou z nejlepších ve svém oboru. Advokátní kanceláře a jednotliví právníci jsou hodnoceni v „bandech“ od 1 (nejvyšší) do 6 (nejnižší). Umístění v jakémkoli pásmu je významným úspěchem.

V roce 2023 byla advokátní kancelář Eversheds Sutherland v České republice oceněna již 13. rok po sobě za pracovní právo , letos jsme získali BAND 2 . Ocenění je důkazem vysoké kvality služeb a řadí pražskou kancelář Eversheds Sutherland mezi 5 nejlepších advokátních kanceláří pro oblast pracovního práva v České republice.

Kancelář byla dále oceněna 12. rok v řadě za oblast korporátního práva a M&A , za rok 2023 jsme získali BAND 4.

Eversheds Sutherland Slovensko získala také ranking za pracovní právo , a to 5. rok v řadě, a dále byla již posedmé oceněna v oblasti energetiky , v obou oblastech získala BAND 3.

Od klientů získala česká i slovenská kancelář několik povzbuzujících hodnocení, například:

„Bez ohledu na to, jak je projekt složitý, Eversheds vždy najde ty správné odborníky pro daný úkol."

"Firma dbá na cíle a potřeby klientů a vše komunikuje s dostatečným předstihem."

"Kancelář má vyvážený a zkušený tým, který je schopen poskytnout podporu v každé situaci."

"Tým byl rychlý, orientovaný na řešení a věcný."

Chambers and Partners 2023 - Individuální ocenění

Partnerka bratislavské kanceláře Annamária Tóthová získala již počtvrté individuální ocenění za odborné poradenství v oblasti energetiky , a to BAND 3 .

Annamária Tóthová pravidelně zastupuje klienty v soudních sporech týkajících se právě energetiky, dále poskytuje poradenství v oblasti právních předpisů, zejména se zaměřením na právo životního prostředí a nakládání s odpady.

Klienti Annamáriu hodnotí následovně:

"Má velký obchodní talent a skutečně rozumí regulačnímu a tržnímu prostředí. Velmi se mi líbí, že je ve svých radách velmi přímá a jasná. V osobní rovině je velmi přátelská a ochotná reagovat."

"Její kompetence a hluboké porozumění velmi specifickým tématům v oblasti energetické politiky jsou prostě působivé."

"Je velmi spolehlivá a pracuje s nasazením. Jsme rádi, že máme její podporu."

Eversheds Sutherland Česká republika i Slovensko gratuluje a děkuje všem kolegům.

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back