Global menu

Our global pages

Close

Chambers and Partners 2023

  • Slovakia

28-03-2023

Chambers and Partners 2023

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland Česká republika a Slovensko bola opäť ocenená v medzinárodne uznávanom rebríčku Chambers and Partners v oblasti pracovného práva, korporátneho práva/fúzií a akvizícií a energetiky.

Chambers and Partners je popredná nezávislá právnická spoločnosť, zaoberajúca sa odborným právnym výskumom, ktorá pôsobí už viac ako 30 rokov v 200 jurisdikciách. Poskytuje podrobné rebríčky a prehľad o popredných advokátskych kanceláriách a jednotlivých advokátoch.

Umiestnenie v rebríčku Chambers and Partners znamená, že firma obstála v najprísnejšom prieskume a stala sa jednou z najlepších vo svojom odbore. Advokátske kancelárie a jednotliví právnici sú hodnotení v „bandoch“ od 1 (najvyššie) po 6 (najnižšie). Umiestnenie v ktoromkoľvek bande je významným úspechom.

V roku 2023 bola kancelária Eversheds Sutherland v Českej republike už 13. rok po sebe ocenená za pracovné právo a tento rok sme získali ocenenie BAND 2. Toto ocenenie je dôkazom vysokej kvality služieb a zaraďuje pražskú kanceláriu Eversheds Sutherland medzi 5 najlepších advokátskych kancelárií v oblasti pracovného práva v Českej republike.

Kancelária bola tiež už 12. rok po sebe ocenená v oblasti korporátneho práva a fúzií a akvizícií a získala ocenenie BAND 4 pre rok 2023.

Eversheds Sutherland Slovensko bola tiež 5. rok po sebe ocenená v oblasti pracovného práva a siedmykrát získala ocenenie aj v oblasti energetiky . V oboch oblastiach získala BAND 3.

Česká a slovenská kancelária získala viacero povzbudivých hodnotení od klientov, vrátane:

„Bez ohľadu na to, aký zložitý je projekt, Eversheds vždy nájde tých správnych odborníkov na danú úlohu.“

„Kancelária je pozorná k cieľom a potrebám klientov a všetko vopred dobre komunikuje.“

“Firma má vyvážený a skúsený tím, ktorý je schopný poskytnúť podporu v každej situácii.“

„Tím bol pohotový, orientovaný na riešenie a vecný.“

Chambers and Partners 2023 – individuálne ocenenia

Annamária Tóthová , partnerka bratislavskej kancelárie, získala individuálne ocenenie už po štvrtýkrát za odborné poradenstvo v oblasti energetiky , a to BAND 3.

Annamária Tóthová pravidelne zastupuje klientov v súdnych sporoch týkajúcich sa energetiky a poskytuje poradenstvo v regulačných záležitostiach s osobitným zameraním na právo životného prostredia a odpadové hospodárstvo.

Klienti hodnotia Annamáriu takto:

„Má veľký obchodný talent a skutočne rozumie regulačnému a trhovému prostrediu. Veľmi sa mi páči, že jej rady sú priame a jasné. V osobnej rovine je veľmi priateľská a pohotová."

„Jej kompetencie a hlboké porozumenie veľmi špecifickým otázkam energetickej politiky sú jednoducho pôsobivé.“

„Je veľmi spoľahlivá a pracuje s nasadením. Sme radi, že máme jej podporu .“

Eversheds Sutherland Česká republika a Slovensko blahoželá a ďakuje všetkým kolegom.

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back