Global menu

Our global pages

Kariéra Eversheds Sutherland Česká republika

Mezinárodní síť právních kanceláří Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Celosvětově pro ni pracuje 3000 právních expertů ve 34 zemích. Na českém a slovenském trhu zaměstnává více než 50 právníků. Zaměřuje se na obchodní a korporátní právo, litigace, právo nemovitostí či právo životního prostředí. Je Právnickou firmou roku 2018 v oblasti pracovního práva.

Student | Studentka 1. - 2. ročníku PF

Náplň práce

  • V prvním roce budeš komunikovat se soudy a úřady a chodit na pochůzky.
  • Zdokonalíš si svoji práci s MS Office při přípravě a úpravě dokumentů pro advokáty.
  • Naučíš se základním dovednostem v oblasti administrativy.
  • Svoji angličtinu (případně němčinu) si občas procvičíš na právních překladech.
  • V případě vzájemné spokojenosti se můžeš ve 3. ročníku posunout na „paralegla“ a připravovat kompletní právní rešerše, asistovat při přípravě klientských smluv a dokumentů a občas se účastnit i soudních a klientských jednání.

Co nabízíme?

  • Budeš se učit od špičkových odborníků, vedle kterých můžeš vyrůst.
  • Ke každému přistupujeme individuálně a pomáháme si navzájem.
  • Kariérní růst: Běžně se naši studenti stávají našimi koncipienty a někteří dokonce i partnery.
  • Sídlíme v centru Prahy (Florenc) u tramvaje a dvou linek metra (autobusová linka tě doveze za 10 minut až před fakultu).
  • Kromě práce se umíme i dobře bavit a uvítáme tě na našich firemních akcích.

Očekáváme:

  • Nadšení – bez chuti, nadšení a zájmu to nejde.
  • Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalita.
  • Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha.
  • Bez angličtiny se neobejdeme, němčina je výhodou.
  • Možnost pracovat minimálně 2-3 dny v týdnu.
Více informací nalezneš ZDE

Advokátní koncipient | Junior advokát pro oblast Real Estate

Co vás u nás čeká?

  • Zapojíte se do právních případů v oblasti nemovitostí od začátku až do konce. Budete pracovat přímo s vedoucími advokáty a partnery kanceláře. Budete se věnovat i jiným oblastem práva, univerzálnost může být výhodou při přípravě na advokátní zkoušky
  • Budeme se vám věnovat individuálně a dostane se vám maximální kolegiální podpory.
  • Talent, píli, poctivost a týmovou práci dokážeme odpovídajícím způsobem finančně ocenit.
  • Budete se moci účastnit mezinárodních projektů a spolupracovat s kolegy z mezinárodní sítě Eversheds Sutherland.

Co u nás získáte?

  • Široké možnosti profesního vzdělávání, právní angličtina a němčina přímo na pracovišti, účast na odborných seminářích a další benefity.
  • Sídlíme v centru Prahy přímo u tramvaje, dvou linek metra a v blízkosti vlaku.
  • Rodinné prostředí středně velké kanceláře, kde se všichni dobře známe, tykáme si a nechodíme každý den v kravatě a lodičkách (a když, tak většinou ne současně 😊).
  • Pořádáme i časté mimopracovní akce jako celofiremní lyže v Alpách nebo letní vodu.

Co očekáváme?

  • Minimálně 1 rok praxe advokátního koncipienta a vysokou úroveň odborných znalostí.
  • Nadšení pro advokacii – bez chuti, nadšení a zájmu to u nás nejde.
  • Zájem zejména o oblast nemovitostí.
  • Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i práce v týmu.
  • Bez angličtiny se neobjedeme. Máme i klienty z německy mluvících zemí, takže němčina je výhodou.
  • Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalita jsou samozřejmostí.

Advokátní koncipient | koncipientka se znalostí němčiny

Co vás u nás čeká: Zapojení do právních případů od začátku do konce, možnost učit se od skutečných profíků a pracovat i přímo s partnery naší kanceláře. Jako advokát se pak můžete specializovat na oblasti, které jsou vám nejbližší.

Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, chuť podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Pracovní znalost němčiny a angličtiny.

Nabízíme získání zkušeností ze širokého spektra právních oblastí, přátelské prostředí středně velké kanceláře, kde se všichni dobře známe, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu. Kurzy právní němčiny a angličtiny přímo na pracovišti. Budete se moci účastnit odborných seminářů a konferencí.

Co k tomu dodat? Šikovné lidi si hýčkáme a nabízíme jim i kariérní růst do budoucna.

Pokud Vás některá z těchto nabídek oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině nebo němčině na e-mailovou adresu: jana.longauer@eversheds-sutherland.cz k rukám Jany Longauer. V případě dotazů volejte 255 706 500. Vaše nabídky považujeme za přísně důvěrné.