Global menu

Our global pages

Close

Kariéra Eversheds Sutherland Česká republika

Eversheds Sutherland Dvořák Hager, významná česko-slovenská advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, finanční, pracovní a nemovitostní právo pracující pro významné české a mezinárodní společnosti hledá pro svou kancelář v Praze:

Advokátního koncipienta | koncipientku

se znalostí němčiny

Co vás u nás čeká: Zapojení do právních případů od začátku do konce, možnost učit se od skutečných profíků a pracovat i přímo s partnery naší kanceláře. Jako advokát se pak můžete specializovat na oblasti, které jsou vám nejbližší.

Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, chuť podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Pracovní znalost němčiny a angličtiny.

Nabízíme získání zkušeností ze širokého spektra právních oblastí, přátelské prostředí středně velké kanceláře, kde se všichni dobře známe, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu. Kurzy právní němčiny a angličtiny přímo na pracovišti. Budete se moci účastnit odborných seminářů a konferencí.

Studenta | studentku 3. až 5. ročníku PF UK na pozici právního asistenta v rozsahu min. 2 dny v týdnu

Co vás u nás čeká: Tvorba kompletních právních rešerší, úpravy právních podání, komunikace s úřady, překlady právních textů, občasná účast na soudních a klientských jednáních.

Očekáváme nadšení pro práci v advokacii, schopnost samostatného uvažování, znalost práce s MS Office, pokročilou znalost anglického jazyka, znalost němčiny velkou výhodou, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalitu. Možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu.

Nabízíme získání praktických zkušeností v oboru a perspektivu uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři. Nadprůměrné finanční ohodnocení (135–165 Kč/hod.), flexibilitu v plánování směn, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Nástup možný ihned.

Pokud Vás některá z těchto nabídek oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině nebo němčině na e-mailovou adresu: jana.longauer@eversheds-sutherland.cz k rukám Jany Longauer. V případě dotazů volejte 255 706 500. Vaše nabídky považujeme za přísně důvěrné.