Global menu

Our global pages

Close

Karjäärivõimalused rahvusvahelises advokaadibüroos

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland ulatub kaugemale kui Baltikum, piiriülene koostöö ja teadmiste vahetamine on siin igapäevane töö osa. Meil on üle maailma 5000 töötajat, 66 bürood Euroopas, Lähis-Idas, Aasias, Aafrikas ja USA-s ning partnerbürood 200 jurisdiktsioonis. Eestis oleme ligi 20-aastased ning praeguseks on meie meeskond kasvanud 30-liikmeliseks.

Eversheds Sutherlandi sooviks on pakkuda suurepärast töökeskkonda ja olla kõige kliendikesksem rahvusvaheline advokaadibüroo.

Hindame ühtviisi kõrgelt nii suurepäraseid erialaseid teadmisi ja kogemusi kui ka loovust, aktiivsust ja koostööd. Meie sõbralikku meeskonda on oodatud nii kogemustega juristid kui ka oma magistriõpingutega lõpusirgel olevad ambitsioonikad üliõpilased.

Omalt poolt pakume:

  • võimalust töötada rahvusvahelises ja pidevalt arenevas advokaadibüroos;
  • nooruslikku meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda;
  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
  • konkurentsivõimelist töötasu ja boonuseid.

Kui soovite meie meeskonnaga liituda, saatke meile oma sooviavaldus ja CV aadressil info@eversheds-sutherland.ee

Otsime meie Eesti meeskonda juriste ja advokaate

Oled sobiv kandidaat, kui otsid väljakutseid, mida pakub töö nii Eesti kui ka rahvusvaheliste klientidega, hindad võimalust õppida kogenud advokaatidelt, pead oluliseks kaasaegset töökeskkonda Tallinna südalinnas ning tunned rõõmu meeleolukatest ühisüritustest.

Sinult ootame:

  • magistrikraadi õigusteadustes või selle omandamist 2019. a kevadel
  • eesti ja inglise keele valdamist, kasuks tuleb ka teiste keelte oskus
  • väga head eneseväljendusoskust kõnes ja kirjas
  • soovi saada oma valdkonna Tegijaks

Kandideeri läbi CV Online keskkonna või saada CV koos motivatsioonikirjaga 17. veebruariks (k.a) aadressile cv@eversheds-sutherland.ee

Lisainfo: Piret Taremaa, personalijuht, piret.taremaa@eversheds-sutherland.ee, 622 9990

Otsime oma Eesti meeskonda äriarendusjuhti,

kelle peamine tööülesanne on uute potentsiaalsete kasvuvaldkondade väljaselgitamine ja arengustrateegia juhtimine ning elluviimine.

Meie uus kolleeg on koostööle ja tulemustele suunatud ning tal on suurepärane suuline ja kirjalik suhtlemisoskus nii eesti kui ka inglise keeles. Edukal kandidaadil on kõrgem haridus ning eelnev juhtimisalane kogemus, sh oskus analüüsida, algatada ja juhtida protsesse. Kasuks tuleb kogemus professionaalseid teenuseid pakkuvas ettevõttes.

Pakume intensiivset ja väljakutseterikast tööd, võimalust enesearenguks, toetavat meeskonda, kaasaegseid töötingimusi ning väärilist töötasu.

Sooviavaldus ja elulookirjeldus palume saata hiljemalt 10. märtsiks e-posti aadressile piret.taremaa@eversheds-sutherland.ee, märgusõnaga „äriarendusjuht“.