Global menu

Our global pages

Close

Debate Class väitlusprogramm | 8-12 klasside noortele

Osale väitlusprogrammis ja tule kindlasti ka võistlusele!

Saad väärtusliku kogemuse ja kui tuled esimese kolme hulka, võidad oma meeskonnaga põneva Karjääripäeva! Külastad mitmeid huvitavaid ettevõtteid ja saad teada, kuidas näeb välja ühe või teise ametimehe tööpäev ning milliseid oskuseid ja teadmisi hinnatakse.

Programmis osalemiseks:

  1. Vaadake läbi videoklipp, milles räägivad oma kogemustest 2015/16 aasta Eversheds-i väitlusprogrammi võitjad. Vaata videot suurel ekraanil.
  2. Andke oma soovist programmis osaleda teada e-mailile info@eversheds.ee märgusõnaga „Debate Class“, pange kirja ka oma kool ja klass. Tehke seda kohe, sest seejärel toome teile õppematerjalid ning saate juba alustada väitlustundidega. Soovi korral viime koolis läbi ka programmi tutvustuse.
  3. Õppematerjale saate ka siitsamast alla laadida: Eversheds Debate Class 2017 õppematerjal.pdf . Õppematerjal sisaldab 4 väitlustunni jaoks teemasid ja juhendit, kuidas väidelda (väitlusskeem). Õppematerjal on kasutatav nii õpetajale kui õpilastele. Soovi korral trükkige välja ka Eversheds Debate Class_vastustelehed.pdf.
  4. Viige oma klassis või huviringis läbi väitlustunnid.
  5. Registreerige hiljemalt 19. märtsiks 2017 oma 5-liikmeline meeskond Debate Class väitlusvõistlusele. Võistlusele registreerimiseks palume samuti saata e-mail info@eversheds.ee märgusõnaga „Debate Class“ ning märkida ära võistlejate nimed ja klass. Võistlus toimub Tallinna Ringkonnakohtu majas 8. aprillil 2017. aastal.
  6. Olge valmis, sest võistlusel osalevatele noortele korraldame märtsis ja aprillis 2017 täiendavad ettevalmistustunnid, kus noored saavad väitluskunsti veelgi lihvida. Info tundide toimumise kohta saadame kõigile registreerunutele e-mailiga. Tunnid toimuvad Tallinnas Kentmanni 4/ Sakala 10, Evershedsi büroos.

NB! Kiirematel registreerujatel on mitmed eelised: Esimesele 10 grupile või klassile toome ise kohale trükitud õppematerjalid ja vastuste lehed. Lisaks saavad 10 esimest gruppi külastada kokkulepitud ajal meie bürood, näha ja kuulda, kuidas rahvusvahelises advokaadibüroos töö käib. Saab ise kogeda, kuidas toimub tööintervjuu ning mida tööandjad seejuures hindavad.

Väitlustunde on hea läbi viia kogu klassiga, näiteks klassijuhataja tundide ajal või huvitegevuse raames. Kui õppematerjalis olevad teemad on läbi väideldud, on paras aeg valida klassist välja need, kes sooviksid tulla ennast proovile panema Debate Class väitlusvõistlusel.

Lisainfo: Kaire Lehtsaar, kaire.lehtsaar@eversheds.ee , T: 622 9990