Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Ots & Co saavutas kõrged tunnustused Chambers & Partners’i poolt

  • Estonia
  • General

10-03-2023

Ülemaailmne õigusvaldkondi hindav Chambers & Partners on oma Global 2023 „The Leading Lawyers and Law Firms“ väljaandes kõrgelt tunnustanud Eversheds Sutherland Ots & Co’d mitmes valdkonnas. Meie advokaadibüroo on kõrgelt hinnatud äriõiguses, vaidluste lahendamises ja FinTech valdkonnas.

Nelja Eversheds Sutherland Ots & Co partnerit tunnustati oma valdkondades ka individuaalselt. Juhtivpartner Maivi Ots pälvis kõrgeima kategooria tunnustuse äriõiguses. Samuti anti kõrged hinnangud Raiko Lipstokile, Toomas Pikamäele ja Risto Rüütlile.

Kliendid tõid oma tagasisides Chambers & Partnersile välja järgmist:

  • Väga kiirelt viiakse end kurssi keeruliste ettevõttespetsiifiliste teemadega isegi lühikese arutelu põhjal. Ollakse lahendustele orienteeritud ja asjakohase lähenemisega.
  • Meeskond on kiirelt reageeriv.
  • Meeskonnal on regulatiivsest maastikust laialdased teadmised.

Chambers & Partners koostab õigusbüroode ja tippnõustajate edetabeleid 200 jurisdiktsioonis. Chambers & Partners on oma valikutes sõltumatu, tulemused põhinevad konfidentsiaalsetel intervjuudel klientide ja konkurentidega ning advokaadibürood saavad enda kohta paremusjärjestuses mõjutada vaid hea tööga.

 

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Subscribe to Estonian ebriefings