Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Estonia nõustas Forum Cinemas kinoketi ostjat

 • Estonia

  01-09-2020

  Investeerimisettevõte UP Invest ostab Forum Cinemas kinoärid Eestis, Lätis ja Leedus. Ostja sõnul on UP Invest läbi Apollo Groupi kinoäris Eestis hästi esindatud, kuid Forum Cinemas aitab ettevõttel senisest paremini kanda kinnitada ka Läti ja Leedu turul. Ostja eesmärk on viia Apollo ja Forum Cinemase parimad tehnoloogilised lahendused ning teenindusstandardid kõikidesse kinodesse, et pakkuda kinokülastajatele veelgi kvaliteetsemat meelelahutust.  

  Pooled loodavad tehinguga lõpule jõuda selle aasta lõpuks või hiljemalt järgmise aasta alguseks. Tehing jõustub pärast heakskiidu saamist Eesti, Läti ja Leedu konkurentsiametitelt. Eversheds Sutherland Estonia pakub ostjale igakülgset tuge läbi kõikide omandamistehingu etappide, alates tehingueelsest analüüsist ja lõpetades konkurentsiameti lubade taotlemise ja tehingu dokumentide koostamisega.

  Forum Cinemas OÜ on Baltikumi suurim kinode operaator, mille kinodeks on Tallinnas Coca-Cola Plaza, Tartus Ekraan ja Viljandis kino Centrum. Lätis on Forum Cinemasil üks ja Leedus viis kino. Investeerimisfirma UP Invest keskendub tervishoiu-, meedia-, kinnisvara- ja jaekaubanduse- ning jaeteeninduse valdkonna investeeringutele ja cleantech'i riskikapitali investeeringutele.

  Eversheds Sutherlandi meeskonda kuulusid juhtivpartner Maivi Ots, partner Risto Rüütel, advokaat Taavi Kõiv ning juristid Erika Tuvike ja Kristi Jõemets.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Subscribe to Estonian ebriefings