Global menu

Our global pages

Close

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots&Co sai juurde uue partneri

 • Estonia

  02-01-2023

  Alates 1. jaanuarist 2023 on Dmitri Zdobnõh advokaadibüroos Eversheds Sutherland Ots&Co partner.

  Eversheds Sutherlandi juhtivpartneri Maivi Otsa sõnul on Dmitri väga põhjalike teadmiste ja kõrge töökultuuriga advokaat. “Dmitri on väga hinnatud nii kolleegide kui klientide seas. Seetõttu on mul väga hea meel Dmitrit meie partnerite ridades tervitada ning olen veendunud, et tema panus aitab Eversheds Sutherlandi arengut Eestis oluliselt edasi viia.”

  Dmitri liitus Eversheds Sutherlandiga 2018. aastal. Ta nõustab kliente erinevates finantsõiguse, ühinguõiguse, lepinguõiguse ning maksuõiguse valdkondades. Dmitril on laialdane kogemustepagas ettevõtete noteerimise, finantsvaldkonna ühingute litsentsimise, erinevate väärpabereid puudutavate ning rahapesu tõkestamisega seotud küsimuste vallas. Sellele lisaks on Dmitri ka hinnatud maksuõiguse lektor Tallinna Tehnikaülikoolis.

  Eversheds Sutherlandil on üle maailma 5000 töötajat ning enam kui 70 bürood Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas, Aasias ja USA-s. Lisaks on meil partnerbürood 200 jurisdiktsioonis. Eestis tegutseme juba üle 20 aasta.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Subscribe to Estonian ebriefings